آتریاد به معنی 11 ستاره آریایی که قهرمانان دوره هخامنش بوده اند و پارس نام اقوام اصیل ایرانیست.

باشگاه فرهنگی ورزشی آتریاد پارس تهران در سال 1384 شمسی در محله ارم واقع در غرب تهران در یک زمین خاکی به نام الهام تشکیل و در سال 1385 موفق شد به صورت یک باشگاه ، تیم های نو نهالان و نوجوانان و جوانان و امید پارس را راهی مسابقات لیگ دسته دوم تهران نماید و از سال 1386 مدرسه فوتبال را راه اندازی کرده و هر سال به مراجعین و محبوبیت این باشگاه مردمی اضافه شد.

از سال 89 تیم های جوانان و امید پارس به لیگ دسته اول تهران راه یافت و باشگاه در سطح تهران مطرح گردید . و یک نهاد خصوصی با تکیه بر اصالت خود و هواداری مردم ایران هر روز بهتر و با برنامه تر رشد کرد .

و ابعاد مختلف فرهنگی ، علمی و روانشناسی و اجتماعی خود فعالیت های چشم گیری در سطح تهران داشته وبازیکنان بسیاری را راهی باشگاههای مختلف نموده است و اکنون با تجربه 10 سال زندگی و تکامل علمی و تجربی شرایط خوبی را برای آموزش های اصولی و گام به گام به شیوه روز فوتبال دنیا برگزار می نماید.درباره باشگاه

در طی ده سال اخیر باشگاه توانسته تجربیات با ارزشی در زمینه آموزش علمی و اصولی به دست بیاورد و محصول آن را در سال 94 به همه مردم ایران ارائه می دهد.

فعالیت های در حال حاضر باشگاه

باشگاه فرهنگی ورزشی پارس با تجربه بالغ بر یک دهه پذیرای شما عزیزان می باشد

باشگاه پارس در حال حاضر دارای تیم های پایه ، نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید می باشد

مدرسه فوتبال اکادمیک و دائمی از 6 ساله ها تا 13 ساله ها را آموزش می دهد

دارای بهترین امکانات تمرین و زمین اختصاصی می باشد

بدنسازی و آماده سازی بازیکنان با بهترین برنامه ریزی علمی تحت نظر مربیان مجرب و با سابقه

مشاوره حرفه ای برای ترانسفر بازیکنان

دارای امکانات استخر و فوق برنامه های دوچرخه سواری ، پیاده روی ، کوه پیمایی ، تورهای تفریحی برای خانواده ها و سرگرمی های غیر از فوتبال
طرح آتریاد

اجرای این طرح هم روش آموزش فنی فوتبال همچنین مدیریت همه مطالب مرتبط با فوتبال حرفه ای از قبیل روانشناسی ، پزشکی ، بدنسازی، تغذیه ورشد ، تمرینات تاکتیکی حرفه ای برای بازیکنان جوان است.این طرح از سن 6 سال تا 16 سال یعنی دوره تکامل یک فوتبالیست را در بر گرفته و با بکار گیری امکانات و سخت افزار استاندارد و اجرای یک طرح جامع به نام آتریادکه در آن همه پیش بینی های لازم وجزیئات مهم که در مهارت و کیفیت یک بازیکن حرفه ای و کامل تاثیر گزار است را مهیا و میسر میگردد.


آشنایی با روال آموزشی باشگاه

کلاسهای آموزشی مدرسه فوتبال پارس در دو پایگاه که آدرس آن در ذیل قید شده است زیر نظر محمد داودی برگزار می گردد ، که در این کلاس سرویس های آموزشی فوتبال با بهترین روش روز دنیا انجام می گیرد ، نکته قابل توجه اینکه در مکتب آتریاد آموزش های فرهنگی مورد تاکید است فلسفه باشگاه حمایت از جوانان و سلامت جامعه از ناهنجاری های موجود و پرورش استعداد های نابغه برای فوتبال ایران می باشد در کنار آموزش فوتبال سرویس آموزش زبان و دروس تحصیلی در ایام تابستان و تعطیل حتی در طول سال در برنامه ها گنجانده شده بازیکنان از ابتدای حضور در باشگاه زیر نظر پزشک تغذیه و رشد قرار میگیرند و سرویهای پزشکی دریافت می کنند پس از تمرین تغذیه میل می کنند واز بازی ها و سرگرمی های دیگر استفاه می نمایند

کلیه برنامه ریزی طرح آتریاد بر پایه روانشناسی مناسب با سنن مختلف انجام گرفته و محیط مناسبی را برای کار آموزان خود ایجاد مینماید. در طی دوره های آموزشی همگام با آموزش فوتبال بازیکنان با مسائل مختلف مربوط به زندگی آشنا شده و به همین ترتیب تجربه های مختلفی را به جز فوتبال بدست می آورند به عبارتی درس زندگی را در غالب آموزش فوتبال می آموزند. با توجه به پیشرفت پلکانی باشگاه پارس با گذشت زمان امکانات باشگاه به لطف خدا افزایش می یابد . به هر حال این باشگاه با مناسب ترین قیمت شهریه سرویس های مختلفی را به شما مردم خوب ارائه می دهد در باشگاه پارس یک شعار بزرگ داریم و آن رعایت شان ایرانیان است در عصر کنونی در باشگاهی خانوادگی که همه مردم ایران را اعضای خود می داند و عضویت مردم در باشگاه را بزرگترین افتخار موسسین خود می داند .